خانه اخبار team viewer ایران را تحریم کرد

team viewer ایران را تحریم کرد

یکی از محبوب ترین نرم افزارهای Remote Desktop در سطح دنیا و ایران برنامه Team Viewer میباشد. نرم افزار تیم ویور به شما این اجازه را میدهد که بدون داشتن IP Public بتوانید به سیستم های مورد نظر خود از هر جای دنیا که نیاز داشتید متصل شده و آنها را کنترل کنید. جدا از ویژگی Remote Desktop در نرم افزار Team Viewer شما میتوانید با این برنامه بین چند کامپیوتر یک کنفرانس صوتی و تصویری ایجاد کنید. اما متاسفانه در چند ساعت اخیر شرکت تیم ویور نیز (TeamViewer) ایران را تحریم کرد.

نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم کرد
بله درست متوجه شدید اگر وضعیت نرم افزار Team Viewer شما هم در حالت قرمز قرار دارد و یا با خطای Please Check Your Internet Connection. مواجه شده اید باید بدانید مشکلی از سوی کامپیوتر و اینترنت شما وجود ندارد بلکه شرکت نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم نموده است.

چگونه تحریم های نرم افزار Team Viewer را دور بزنیم؟
در واقع شرکت نرم افزاری تیم ویور IP های ایران را تحریم کرده است و اگر شما با IP کشور های دیگر به نرم افزار Team Viewer متصل شوید میتوانید از این برنامه استفاده کنید. مثلا اگر از یک سرویس VPN استفاده کنید میتوانید به سادگی از ویژگیهای نرم افزار Team Viewer استفاده کنید به شرط اینکه جدا از کامپیوتر شما کامپیوتر مقصد تان نیز از سرویس VPN استفاده کند.

متاسفانه مشکلی که در این روش وجود دارد این است که اولا استفاده از VPN در ایران جرم محسوب میشود. ثانیا همه کاربران دسترسی به VPN ندارند. و اگر هم فرض کنیم همه کاربران بتوانند از VPN استفاده کنند معمولا سرویس های VPN از سرعت مناسبی برخوردار نیستند و جدا از این مسئله سرور های Team Viewer هم سرعت خیلی خوبی ندارند.

در نتیجه اگر Team Viewer را با یک سرویس VPN استفاده کنید احتمالا قبل از اینکه کار خود را روی سیستم مقصد به پایان برسانید حداقل 5 بار Connection شما و سیستم مقصد قطع شده است. مگر اینکه از اینترنت های پر سرعت 4G و 4.5G استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار های مشابه با Team Viewer
اگر تا به امروز از نرم افزار Team Viewer برای پشتیبانی از مشتریان خود استفاده میکردید نگران نباشید که چرا شرکت Team Viewer ایران را تحریم نموده است؟ چراکه جدا از برنامه تیم ویور 10 ها برنامه دیگر نیز در زمینه Remote Desktop وجود دارد که از حال به بعد شما میتوانید از آنها بجای نرم افزار TeamViewer برای پشتیبانی مشتریان خود استفاده کنید.

جدا از نرم افزار Team Viewer شما میتوانید از نرم افزار Remote Utilities یا Ultra VNC استفاده کنید و همانند قبل به مشتریان خود برسید اما تنها کاری که باید بکنید این است که به آنها بگویید نرم افزار مربوطه را در سیستم خود نصب کنند

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 15:31)

 
تماس با ما
آدرس:
دفتر مرکزی: آذربایجان شرقی- تبریز-بلوار توانیر-بعد از پل توانیر - روبروی پارک نظامی- مرکز رشد علوم پزشکی تبریز
دفتر تهران: شهرک غرب ، نیایش ، فرحزادی شمال ، گلستان دوم پلاک 87 واحد6  طبقه 4
کد پستی: 5133997139
ایمیل: info at arman.co.ir
تلفن:
فکس: 02189783622
شماره موبایل: 09220830950
09143184300
09123127516